-67%

Travel Kit Silver Cross
Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.
Over dit product
Travel Kit Silver CrossMet de Travel Kit van Silver Cross ga jij veilig op pad. De Travel Kit is voorzien van twee UPF50+ zonneschermpjes, een autostoelbeschermer welke je onder de babyautostoel plaatst om de achterbank te beschermen. Ook zit er een grote achterbankspiegel bij inbegrepen. Zo ben je compleet om onderweg te gaan. EigenschappenMerk: Silver CrossMet twee zonneschermpjes, autostoelbeschermer en achterbankspiegel
Specificaties
| Merk | Silver Cross |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Levertijd | 2 dagen |
| Verzendkosten | Gratis verzending |
| EAN | 5055836920454 |
Meer uit autostoeltjes
-67%
-65%
-62%
-60%
-60%
-60%
Autostoel Novi Morris I-Size Dark Taupe Incl. Draagtas
-59%
Autostoel Novi Donna Go V2 I-size 360° Black/Mesh 40-150 cm
-57%
Autostoel Novi David Go I-Size 360° Black Mesh
Alles over Travel Kit Silver Cross
Hoeveel kost Travel Kit Silver Cross en is de prijs actueel?
Travel Kit Silver Cross is er vanaf € 49,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.
Waar bestel ik Travel Kit Silver Cross?
Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.
Wordt Travel Kit Silver Cross (gratis) bezorgd?
Bij de aangesloten winkel wordt dit product gratis bezorgd.
Kan ik Travel Kit Silver Cross retourneren?
Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.
Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?
Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.