Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay
Baby's Only

Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay

€ 44,99
Van Asten Babysuperstore€ 44,99Bestel hier
Amazon.nlbekijk de actuele prijs op AmazonBestel hier

Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.

Over dit product

Deken Wieg Baby's OnlyDit dekentje uit de Sierra collectie van Baby's Only is een heerlijk zachte deken niet alleen geschikt voor de wieg, maar ook voor bijvoorbeeld de wieg van de kinderwagen of co-sleeper. Het dekentje is relatief dun, het heeft een TOG-waarde van 0,7 TOG en dus voornamelijk geschikt voor lente en zomer. Combineer dit dekentje met andere mooie items uit de Baby's Only Sierra collectie. EigenschappenMerk: Baby's OnlyTOG-waarde: 0,7 TOGAfmetingen: 70 x 95 cmMateriaal: 50% katoen, 50% acrylGeschikt voor (kinderwagen) wieg of co-sleeper

Specificaties

MerkBaby's Only
KleurBruin
MateriaalKatoen
Levertijd2 dagen
VerzendkostenGratis verzending
EAN8721052104899
Vergelijkbaar

Meer uit babykamer & meubels

Alles bekijken →
Veelgestelde vragen

Alles over Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay

Hoeveel kost Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay en is de prijs actueel?

Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay is er vanaf € 44,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.

Waar bestel ik Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay?

Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.

Wordt Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay (gratis) bezorgd?

Bij de aangesloten winkel wordt dit product gratis bezorgd.

Kan ik Deken Wieg Baby's Only Sierra Clay retourneren?

Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.

Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?

Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.