Badstandaard Luma White
Luma

Badstandaard Luma White

€ 49,99
Van Asten Babysuperstore€ 49,99Bestel hier
Amazon.nlbekijk de actuele prijs op AmazonBestel hier

Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.

Over dit product

EigenschappenMerk: LumaAfmetingen: 78 x 32 x 16.5 cmVoorzien van handig kliksysteem, waarmee je het Luma bad vast en veilig op de badstandaard plaatstPraktisch voor kleine ruimtesGebruik je het had niet? Dan kun je makkelijk de poten uit het standaard klikken

Specificaties

MerkLuma
KleurWit
Levertijd2 dagen
VerzendkostenGratis verzending
EAN8714929011581
Vergelijkbaar

Meer uit baden & badjes

Alles bekijken →
Veelgestelde vragen

Alles over Badstandaard Luma White

Is Badstandaard Luma White veilig voor mijn baby?

Babyverzorgingsproducten van betrouwbare merken voldoen aan de Europese veiligheidseisen. Volg altijd de gebruiksaanwijzing, laat je kindje nooit alleen tijdens verzorging en bewaar kleine onderdelen buiten bereik.

Hoe houd ik het hygienisch?

Maak het na gebruik schoon met lauwwarm water en een mild middel, en droog het goed af. Zo voorkom je bacterievorming en gaat het product langer mee.

Hoeveel kost Badstandaard Luma White en is de prijs actueel?

Badstandaard Luma White is er vanaf € 49,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.

Waar bestel ik Badstandaard Luma White?

Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.

Wordt Badstandaard Luma White (gratis) bezorgd?

Bij de aangesloten winkel wordt dit product gratis bezorgd.

Kan ik Badstandaard Luma White retourneren?

Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.

Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?

Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.