-93%

Mand Baby's Only Grace Nordic Blue
Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.
Over dit product
Mand Baby's Only Deze handige mand is van het merk Baby's Only. Je kunt het mandje gebruiken voor op de commode op bijvoorbeeld verzorgingsspulletjes in te doen voor je kleintje, zodat je die makkelijk bij de hand hebt. Ook kun je het mandje gebruiken als decoratie om ergens neer te zetten of om er bijvoorbeeld een plantje in te doen. De mand is gemaakt van stevig en zacht materiaal. Eigenschappen Merk: Baby's Only Afmetingen: 18 x 18 x 18 cm Materiaal samenstelling: 50% katoen, 50% acryl Materiaal vulling: 100% polyester Geschikt als commodemandje of decoratiemandje Wasbaar op 30 graden
Specificaties
| Merk | Baby's Only |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Katoen |
| Levertijd | 2 dagen |
| Verzendkosten | Gratis verzending |
| EAN | 8720791354602 |
Meer uit verzorging & veiligheid
Alles over Mand Baby's Only Grace Nordic Blue
Is Mand Baby's Only Grace Nordic Blue veilig voor mijn baby?
Babyverzorgingsproducten van betrouwbare merken voldoen aan de Europese veiligheidseisen. Volg altijd de gebruiksaanwijzing, laat je kindje nooit alleen tijdens verzorging en bewaar kleine onderdelen buiten bereik.
Hoe houd ik het hygienisch?
Maak het na gebruik schoon met lauwwarm water en een mild middel, en droog het goed af. Zo voorkom je bacterievorming en gaat het product langer mee.
Hoeveel kost Mand Baby's Only Grace Nordic Blue en is de prijs actueel?
Mand Baby's Only Grace Nordic Blue is er vanaf € 39,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.
Waar bestel ik Mand Baby's Only Grace Nordic Blue?
Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.
Wordt Mand Baby's Only Grace Nordic Blue (gratis) bezorgd?
Bij de aangesloten winkel wordt dit product gratis bezorgd.
Kan ik Mand Baby's Only Grace Nordic Blue retourneren?
Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.
Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?
Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.






