Washand Jollein Badstof Snuffy
Jollein

Washand Jollein Badstof Snuffy

€ 7,99
Van Asten Babysuperstore€ 7,99Bestel hier
Amazon.nlbekijk de actuele prijs op AmazonBestel hier

Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.

Over dit product

Washand Jollein Miffy Friends Dit lieve badstofwashandje is van het merk Jollein. Dit washandje is gemaakt van fijn en zacht materiaal speciaal voor het tere huidje van jouw baby. De washand is geschikt voor dagelijks gebruik en is afgewerkt met schattige dierendetails uit de collectie Miffy Friends. Eigenschappen Merk: Jollein Materiaal: 90% katoen, 10% polyester Afmeting: 16 x 27 cm Geschikt voor dagelijks gebruik

Specificaties

MerkJollein
KleurBruin
MateriaalKatoen
Levertijd2 dagen
EAN8717329388444
Vergelijkbaar

Meer uit verzorging & veiligheid

Alles bekijken →
Veelgestelde vragen

Alles over Washand Jollein Badstof Snuffy

Is Washand Jollein Badstof Snuffy veilig voor mijn baby?

Babyverzorgingsproducten van betrouwbare merken voldoen aan de Europese veiligheidseisen. Volg altijd de gebruiksaanwijzing, laat je kindje nooit alleen tijdens verzorging en bewaar kleine onderdelen buiten bereik.

Hoe houd ik het hygienisch?

Maak het na gebruik schoon met lauwwarm water en een mild middel, en droog het goed af. Zo voorkom je bacterievorming en gaat het product langer mee.

Hoeveel kost Washand Jollein Badstof Snuffy en is de prijs actueel?

Washand Jollein Badstof Snuffy is er vanaf € 7,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.

Waar bestel ik Washand Jollein Badstof Snuffy?

Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.

Wordt Washand Jollein Badstof Snuffy (gratis) bezorgd?

De verzendkosten en levertijd zie je in je winkelmandje bij de winkel zelf; vaak is bezorging binnen 1 tot 3 werkdagen.

Kan ik Washand Jollein Badstof Snuffy retourneren?

Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.

Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?

Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.