-67%

Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver
Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.
Over dit product
Ketting Proud MaMaDe bola zwangerschapsketting van het merk Proud MaMa is meer dan alleen een mooi sieraad. Volgens een eeuwenoude Mexicaanse traditie brengt de bola geluk, gezondheid en voorspoed aan zowel de aanstaande moeder als haar ongeboren kindje. Het zachte, rustgevende geluid van het belletje werkt bovendien ontspannend tijdens de zwangerschap.Vanaf ongeveer vijf maanden is het binnenoor van de baby in de baarmoeder ontwikkeld en verbonden met het zenuwstelsel. Op dat moment kan de baby het subtiele geluid van de bola horen wanneer deze over de buik rolt. Na de geboorte kan dit vertro
Specificaties
| Merk | Proud MaMa |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Levertijd | 2 dagen |
| EAN | 8719043007250 |
Meer uit voeden
-67%
-67%
Bord Done by Deer Plate Peekaboo Deer Friends Green
-63%
-63%
-63%
-63%
-63%
-62%
Alles over Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver
Hoe houd ik Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver goed schoon?
Spoel onderdelen na elk gebruik om met warm water en maak ze regelmatig grondig schoon volgens de handleiding. Flessenwarmers en sterilisatoren ontkalk je periodiek met een beetje schoonmaakazijn of citroenzuur, zodat ze goed blijven werken en hygienisch blijven.
Is dit geschikt voor alle merken flessen?
De meeste voedingsproducten zijn geschikt voor zowel standaard- als brede flessen en voor de bekende merken. Twijfel je over een specifiek flesje, check dan de afmetingen in de productbeschrijving bij de winkel.
Vanaf welke leeftijd kan ik dit gebruiken?
Voedingsproducten zoals flessenwarmers en sterilisatoren gebruik je vanaf de geboorte. Ze zijn juist in de eerste maanden, met veel voedingen per dag, het handigst.
Hoeveel kost Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver en is de prijs actueel?
Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver is er vanaf € 29,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.
Waar bestel ik Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver?
Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.
Wordt Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver (gratis) bezorgd?
De verzendkosten en levertijd zie je in je winkelmandje bij de winkel zelf; vaak is bezorging binnen 1 tot 3 werkdagen.
Kan ik Ketting Proud MaMa Bola Nina Zilver retourneren?
Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.
Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?
Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.