Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends
Mepal

Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends

€ 14,99
Van Asten Babysuperstore€ 14,99Bestel hier
Amazon.nlbekijk de actuele prijs op AmazonBestel hier

Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.

Over dit product

Rietjesbeker Mepal x Little DutchDeze rietjesbeker heeft de handigheid van de producten van Mepal en het leuke printje van Little Dutch. The best of both worlds als je het ons vraagt.De beker is hygi«nisch en lekdicht af te sluiten. Ook openen is geen probleem; even schuiven en het rietje komt tevoorschijn. De rietjesbeker is geschikt voor kindjes vanaf 9 maanden en helpt de mondspieren te ontwikkelen. Het rietje is vervangbaar.De rietjesbeker kan in de vaatwasser, maar is niet geschikt voor de magnetron of de vriezer. De beker heeft een inhoud van 300 ml.Let op: alleen de print van de eerste

Specificaties

MerkMepal
KleurBlauw
Geschikte leeftijd6-12 maanden
Levertijd2 dagen
EAN8720294049111
Vergelijkbaar

Meer uit servies & bestek

Alles bekijken →
Veelgestelde vragen

Alles over Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest

Hoe houd ik Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends goed schoon?

Spoel onderdelen na elk gebruik om met warm water en maak ze regelmatig grondig schoon volgens de handleiding. Flessenwarmers en sterilisatoren ontkalk je periodiek met een beetje schoonmaakazijn of citroenzuur, zodat ze goed blijven werken en hygienisch blijven.

Is dit geschikt voor alle merken flessen?

De meeste voedingsproducten zijn geschikt voor zowel standaard- als brede flessen en voor de bekende merken. Twijfel je over een specifiek flesje, check dan de afmetingen in de productbeschrijving bij de winkel.

Vanaf welke leeftijd kan ik dit gebruiken?

Voedingsproducten zoals flessenwarmers en sterilisatoren gebruik je vanaf de geboorte. Ze zijn juist in de eerste maanden, met veel voedingen per dag, het handigst.

Hoeveel kost Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends en is de prijs actueel?

Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends is er vanaf € 14,99. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.

Waar bestel ik Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends?

Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.

Wordt Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends (gratis) bezorgd?

De verzendkosten en levertijd zie je in je winkelmandje bij de winkel zelf; vaak is bezorging binnen 1 tot 3 werkdagen.

Kan ik Rietjesbeker Mepal x Little Dutch 300ml Mio Forest Friends retourneren?

Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.

Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?

Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.