-50%
Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder
Je bestelt en betaalt veilig bij de winkel zelf, met hun garantie en klantenservice.
Over dit product
Slabber Done by Deer Deze siliconen slabber van Done by Deer is ideaal wanneer uw kindje gaat oefenen met de eerste hapjes! Het handige opvangbakje voorkomt dat het eten op de grond terecht komt. De slabber is aan de hand van drukknoopjes verstelbaar, en groeit dus met uw kindje mee. Helemaal makkelijk: deze slabber mag gewoon in de vaatwasser. Eigenschappen Merk: Done by Deer Afmeting 27x19x4 cm Materiaal: Food-grade siliconen BPA-vrij Geschikt voor in de vaatwasser Verstelbare drukknoopsluiting Ruime opvangbak
Specificaties
| Merk | Done by Deer |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Siliconen |
| Levertijd | 2 dagen |
| EAN | 5712643055792 |
Meer uit slabben & spuugdoekjes
Alles over Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder
Hoe houd ik Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder goed schoon?
Spoel onderdelen na elk gebruik om met warm water en maak ze regelmatig grondig schoon volgens de handleiding. Flessenwarmers en sterilisatoren ontkalk je periodiek met een beetje schoonmaakazijn of citroenzuur, zodat ze goed blijven werken en hygienisch blijven.
Is dit geschikt voor alle merken flessen?
De meeste voedingsproducten zijn geschikt voor zowel standaard- als brede flessen en voor de bekende merken. Twijfel je over een specifiek flesje, check dan de afmetingen in de productbeschrijving bij de winkel.
Vanaf welke leeftijd kan ik dit gebruiken?
Voedingsproducten zoals flessenwarmers en sterilisatoren gebruik je vanaf de geboorte. Ze zijn juist in de eerste maanden, met veel voedingen per dag, het handigst.
Hoeveel kost Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder en is de prijs actueel?
Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder is er vanaf € 10,95. We verversen de prijzen dagelijks uit de feeds van de winkels; de definitieve prijs reken je af bij de winkel, waar die ook altijd actueel is.
Waar bestel ik Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder?
Je bestelt dit product bij Van Asten Babysuperstore. Babyhoekje.nl vergelijkt alleen; via onze knop klik je door naar de webshop, waar je veilig en vertrouwd afrekent met hun garantie en klantenservice.
Wordt Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder (gratis) bezorgd?
De verzendkosten en levertijd zie je in je winkelmandje bij de winkel zelf; vaak is bezorging binnen 1 tot 3 werkdagen.
Kan ik Slabber Done by Deer Silicone Pigee Powder retourneren?
Je koopt bij de winkel zelf, dus het retourbeleid van die webshop geldt. In Nederland heb je bij online aankopen standaard recht op 14 dagen bedenktijd. De exacte voorwaarden vind je op de site van de winkel.
Verkoopt Babyhoekje dit product zelf?
Nee, Babyhoekje.nl is een onafhankelijke vergelijkingssite voor babyproducten. Wij zetten het aanbod en de prijzen van betrouwbare winkels overzichtelijk naast elkaar; je bestelling en betaling lopen altijd via de winkel zelf.






